Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Mnoháček Zgublačenko

narozen 1969 v Litoměřicích

Autor Pavel Hlušička známý jako básník a hudebník Mnoháček Zgublačenko. Již od roku 2000 se věnuje umělecké tvorbě. Začínal jednoduchými humornými básničkami, ale postupem času začal tvořit i písničky, psát novinové články a kreslit grafické obrazy. Během deseti let se stal respektovaným autorem. Svoji tvorbu zaměřuje na aktuální témata a spolupracuje s mnoha středisky, která pomáhají lidem s postižením. Pořádá autorská čtení po celé České republice. Vystupuje s humornými říkankami, dětskými básničkami, prezentuje svoji hudbu a videa. Dále vytváří slovní hříčky, vtipy, jazykolamy a další věcičky. To vše lze různě zkombinovat a zařadit do mých programů dle poptávky posluchačů. Pseudonym Mnoháček Zgublačenko je slovní hříčka a doslova znamená „mnoho zhubnul“.

CD Modrá naděje (Hudební centrum Podsedice 2006)

Básnická sbírka Modré hravo (Antonín Drábek - Balt-East 2008)

Publikování: Antologie nové české literatury 95 - 04 (Fra 2004), Divadelní hra Renata Kalenská, Lidové noviny (J. A. Pitínský 2005), Dokument České milování - O lásce bláznivé (FEBIO, režie D. Vondráček)

www.zgublacenko.cz

Video ze zákulisí autistova života

Nová kniha, jejímž spoluautorem je Pavel Hlušičkaobjednací kód: MnZg01

Pět úzkostí

Pět úzkostí je hříčka se slovy a názorná ukázka toho, jak se asi musí schizofrenik cítit, když má své úzkosti.

PRODEJ:
Za obrázek A4 = 50 Kč + poštovné.
Za obrázek v rámečku A4 = 400 Kč + poštovné.
Za obrázek v rámečku A3 = 600 Kč + poštovné.

Jedná se o digitální tisky

Pro zaslání díla kontaktujte přímo pana Hlušičku: zgublacenko(zavináč)gmail.com, 724 565 754.

Cena: 0 Kč Koupit

Další díla autora

Co je Art Brut Galerie?

“Autoři art brut jsou neznámé osoby zcela vzdálené prostředí profesionálních umělců. Tito lidé čerpají náměty, výběr materiálů, slovosled, rytmus, způsob psaní, atd. ze svých vlastních zdrojů, aniž by si brali za vzor klasické umění a nebo umění, které je právě v módě,“ napsal Jean Debuffet, francouzský malíř a sochař, tvůrce označení art brut (syrové umění). V naší rubrice Art Brut dáváme prostor lidem s jakýmikoli zdravotně-sociálními problémy, pro něž je tvorba cestou k očištění vlastní duše. V mnoha případech mají lidé zápasící třeba s tělesným postižením nebo dlouhodobou nemocí (nejen psychickou) daleko bohatší vnitřní materiál a intenzivnější potřebu jeho vyjádření, než lidé zdraví.

Vložte svá díla

Doporučit dál:

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |