Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Internet Poradna rozšířuje záběr

24. 5. 2016

Olomoucká InternetPoradna již 15 let pomáhá a podporuje lidi se zdravotním znevýhodněním včetně osob s duševním onemocněním, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci. Nově nabízí podpůrné aktivity nejen dosavadním klientům.

Konkrétně služba Restart realizuje workshopy či přednášky na různá témata (rétorika, komunikace, vztahy s druhými lidmi), nabízí podpůrnou skupinu pro ty, kteří se chtějí seznámit s dalšími lidmi, kteří možná procházejí podobnými věcmi, jako oni sami, a mohou se tak navzájem povzbudit, dále relaxace vedené psychologem, služby arteterapie, dramaterapie a další typy terapie, deskové či společenské hry.

Internet Poradna rozšířuje záběr

„Na realizaci aktivit se s námi podílejí také dobrovolníci z řad studentů psychologie, medicíny, speciální pedagogiky a další. V této souvislosti stále hledáme další dobrovolníky, kteří by s námi chtěli spolupracovat a vytvářet tak bezpečné prostředí pro lidi, kteří se potýkají s různým zdravotním omezením či handicapem a chtěli by se více zapojit do místní komunity,“ uvedla vedoucí služby Restart Nela Kadlecová.

Více informací na: www.internetporadna.cz

www.internetporadna.cz

Pro možnost zapojit se do dobrovolnictví kontaktujte vedoucí služby Restart: e-mail: nela.kadlecova@internetporadna.cz tel. kontakt: 736 447 248

Internet Poradna: Wurmova 577/7, Olomouc 779 00

-kry-

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |