Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Mobilní internet zdarma na celý rok

10. 1. 2017

Původně měl Vodafone v úmyslu díky unikátní vánoční kampani vybrat tolik dat, aby mohl nabídnout vozíčkářům 10 GB dat měsíčně na celý rok zdarma. Zákazníci však během kampaně na tento účel věnovali neuvěřitelných 1 215 090 GB dat, takže Vodafone má na rozdávání nejen pro vozíčkáře, ale přihlásit se mohou všichni držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Musí to však stihnout do 15. ledna 2017.

Mobilní internet zdarma na celý rok

Registrace

S registrací neváhejte. Bez ní nebude možné data zdarma získat. Přihlásit se mohou jak zákazníci Vodafonu, tak i zákazníci ostatních operátorů. V registračním formuláři jednoduše vyplníte své osobní a kontaktní údaje, přiložíte naskenovaný průkaz ZTP nebo ZTP/P a vyberete si, jak si přejete darovaná data získat.

Pokud jste zákazníkem Vodafonu, budou vám data zdarma aktivována přímo na vašem stávajícím telefonním čísle, případně si můžete zvolit možnost získat data na předplacené kartě. Součástí předplacené karty bude navíc k datům za cenu 100 Kč i kredit v hodnotě 100 Kč, takže nezaplatíte nic navíc.

Pokud si zvolíte doručení předplacené karty poštou, počítejte prosím s poštovným 80 Kč nebo si můžete kartu zdarma vyzvednout na vámi zvolené prodejně Vodafonu.

Pokud zákazníkem Vodafonu nejste, nevadí, data získáte prostřednictvím předplacené karty za stejných podmínek, jako je uvedeno výše. Veškeré informace jsou uvedeny také v registračním formuláři.

Distribuce dat

Do 31. 1. 2017 budou vyrozuměni všichni přihlášení o tom, zda dárek získávají. Samotná distribuce dat by měla proběhnout nejpozději do konce února 2017.

Přihlašovací formulář je na webu vodafone.cz/vanoce.

Více informací najdete v sekci Otázky a odpovědi na webu

Zdroj:www.vodafone.cz/vanoce

www.vodafone.cz/vanoce

www.vodafone.cz/vanoce. -kry-

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |