Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Obsluha v kavárně a prodavač v obchodě

13. 12. 2016

TA KAVÁRNA a obchod Borůvka v Praze hledají osoby s tělesným postižením, kteří jsou v současné době nezaměstnaní a mají chuť to změnit. Tréninkový program se zaměstnáním nabízí pozici obsluha v kavárně a prodavač v obchodě. Uchazeč musí být starší 18 let, nikde nepracuje ani nestuduje, vydrží pracovat minimálně čtyři hodiny denně, má zachovanou jemnou motoriku, je pečlivý, trpělivý a má příjemné vystupování.

Obsluha v kavárně a prodavač v obchodě

Jde o placené zaměstnání na dobu 10 měsíců (56 Kč na hodinu) v příjemném a podporujícím pracovním prostředí. Součástí nabídky jsou rozvojové aktivity směřující k hledání zaměstnání na otevřeném trhu práce (příprava životopisu, trénink pracovních pohovorů, komunikační dovednosti aj.)

TA KAVÁRNA je tréninkové pracoviště pro mladé lidi s tělesným postižením, které jim umožňuje naučit se dovednosti na postu obsluhy. Připravují teplé a studené nápoje a další pochutiny. Pracují i s registrační pokladnou, takže si osvojují zacházení s penězi. Kavárnu od roku 2007 provozuje obecně prospěšná společnost Borůvka Praha za podpory Jedličkova ústavu a škol. Sídlí Na Topolce 2, Praha 4.

Borůvka Praha, o.p.s pomáhá lidem s tělesným postižením v průběhu celého života zapojit se do běžné společnosti, vytváří pracovní místa a příležitosti, seznamuje veřejnost s problematikou tělesného postižení. Sídlí V Pevnosti 4, Praha 2.

V případě zájmu se obracejte na vedoucí tréninkového programu Andreu Šváchovou, tel: 724 145 084

e-mail: a.svachova@jus.cz a připojte životopis. Pracovní pohovory budou probíhat v termínu 14., 15. a 16. 12. 2016 a nástup možný od 2. 1. 2017

Více o nás na

www.takavarna.cz

www.takavarna.cz

www.takavarna.cz a

www.boruvkapraha.cz

www.boruvkapraha.cz

www.boruvkapraha.cz. -kry-

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |