První česká mezinárodní konference o recovery - LideMeziLidmi.cz | Zdravotně sociální portál
Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

První česká mezinárodní konference o recovery

19. 1. 2016

Recovery – zotavení z duševního onemocnění - je přístup, kterému se v systémech podpory duševního zdraví ve světě věnuje větší a větší pozornost. Cílem konference je podpořit diskusi o recovery v ČR. Uskuteční se 23. února v Plzni od 9:30 do 17:30 v prostorách zrekonstruované Moving Station (Most Ivana Magora Jirouse 1).

První česká mezinárodní konference o recovery

Na konferenci jsou srdečně zváni jak lidé, kteří mají s duševním onemocněním vlastní zkušenost, tak jejich blízcí, podporovatelé, poskytovatelé zdravotní péče i sociálních služeb i zástupci státní správy a samosprávy. Zazní příspěvky na téma - Jak prakticky zažít zotavení s lidmi s vážným duševním onemocněním, Na zotavení zaměřený přístup ve Východní Evropě, Zotavení a česká psychiatrie, uskuteční se několik workshopů.

K účasti na konferenci je třeba se registrovat mailem na recovery@ledovec.cz , konferenční příspěvek pro registraci je 250 Kč.

Konference se koná pod záštitou Ing. Mileny Stárkové, radní Plzeňského kraje pro oblast zdravotnictví, Mgr. Zdeňka Honze, radního Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí a Doc. Jiřího Berana, přednosty psychiatrické kliniky FN Plzeň.

Zdroj:www.ledovec.cz/recovery

www.ledovec.cz/recovery

Další informace na www.ledovec.cz/recovery.

-kry-

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |