Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Tréninkový program na pozici grafik – junior

1. 2. 2016

Maturus, o. p. s. vypisuje výběrové řízení do tréninkového programu pro osoby s handicapem. Jde o pozici grafik – junior. Účastí v pracovním tréninku lze zvýšit úspěšnost následného uplatnění na otevřeném trhu práce. Naučíte se pracovat v programech Adobe ((Illustrator, Photoshop, Indesign, Flash, atd.). Pod vedením profesionálních lektoru vás čeká 5 hodin výuky a práce od pondělí do čtvrtka ve studiu Na Topolce 1 713/1 a, Praha 4, bezbariérový areál JUS. A na závěr pracovní smlouva na poloviční úvazek od března do října 2016.

Tréninkový program na pozici grafik – junior

Zájemci by měli znát základy práce na PC, mít zájem o práci s grafikou a výtvarné cítění. Znalost grafických programů je výhodou, nikoliv podmínkou.

Maturus, o.p.s. je „dítětem“ Nadace Jedličkova ústavu. Věnuje se sociálnímu podnikání v oblasti grafiky. Zaměstnává kreativní lidi s handicapem i bez. Nabízí širokou škálu služeb, například tvorbu novoročenek a kalendářů, bannerů, letáků, vizitek, propagačních materiálů, katalogů, formulářů atd. Ze získaných prostředků provozuje tranzitní program, v jehož rámci mohou získat několikaměsíční praxi další lidé s postižením.

Výběrové řízení se uskuteční v druhé polovině února. Svůj životopis zasílejte na reditel@maturus.cz do 15. 2. 2016.

Další informace na: www.maturus.cz

www.maturus.cz

www.maturus.cz

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |