Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Krizová služba Centra Břevnov

22. 6. 2017

Již druhým rokem pomáhá krizová služba dospělým lidem se zkušeností s duševním onemocněním, jejich rodinám a blízkým. Krizovou službu poskytuje Centrum Břevnov, Fokus Praha každý všední den od 16 do 20 hodin. Služba nabízí telefonické konzultace a po domluvě také osobní konzultace v prostorách centra. Pro obyvatele Prahy 5, 6, 7, 13, 17 nabízí i výjezdy do domácího prostředí. Službu mohou využít lidé, kteří nemohou náročnou situaci zvládnout sami a potřebují podporu, pomoc či radu. Služba může být využívána anonymně a je bezplatná.

Krizová služba Centra Břevnov

„Cílem krizové služby je pomoci co nejlépe zvládnout náročnou životní situaci těm, kteří se na službu obrátí. Nejčastěji službu vyhledají lidé, kteří se nacházejí v psychické krizi například z důvodu rozpadu partnerství, ztráty blízkého člověka, ztráty existenčních jistot nebo z důvodu probíhající akutní fáze duševního onemocnění. Na službu se také obracejí rodiny a blízcí nemocného“, říká Petr Hudlička, ředitel Centra Břevnov.

Krizovou službu je možné kontaktovat na telefonu 778 736 364 a po telefonické dohodě osobně na adrese Meziškolská 2, Praha 6. Na službu je možné se také obrátit prostřednictvím mailu: krize.brevnov@fokus-praha.cz.

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2018 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |