white

To dobré

Chtěl jsem napsat povídku o některé z mých veselých příhod, ale na žádnou jsem si nemohl vzpomenout a tak jsem se rozhodl, že jednudoše sepíšu to dobré v mém životě. Jako první bych zmínil, že mám spoustu dobrých přátel. Je to například už zmiňovaná Klára, potom Ondra, Surda, Matěj, Martin, Tomáš, Honza, Kuba, Lukáš, Mirek a mohl bych ještě pokračovat. Na tyto super lidi nedám dopustit a jsem rád, že obohacují můj život. Také v jedné počítačové hře jsem se přidal do týmu se širokou členskou základnou a poznal jsem tak bezvadné lidi z celé Evropy. A pak je tu můj bratr, který je poněkud výstřední, občas mi trochu leze na nervy, ale cítím, že se jeden na druhého můžeme spolehnout. Pobírám invalidní důchod a tak ani nemusím chodit do práce a přesto mám peníze na jídlo, cigarety a další základní věci. A navíc za měsíc bych měl začít pracovat v prádelně a za dva měsíce mě čeká novinářská profese. Složil jsem pár jednoduchých písniček, které se některým lidem docela líbí a totéž se dá říct o mých povídkách.
Dál mě napadá, že využívám vymožeností civilizace, jako jsou knihy, filmy, počítačové hry, internet, mobilní telefon, autobusy, střecha nad hlavou s teplou postelí, lednička, sporák, oblečení nebo třeba gel na vlasy.
A nakonec to úplně nejlepší – jednou jsem přecházel silnici na červenou a nejenom, že jsem nedostal pokutu, ale ani mě při tom nepokousala žádná gorila.

Napsat komentář