Totální láska

Ani se ve mně pořádně nestihlo usadit zklámání z toho, že Ann nešla pofellit a přišla nehorázná radost, když mi Nikča napsala, jestli nejdu ven. Bylo to, jako bych se stal bezdomovcem a pět minut na to pro mě přiletěla vesmírná loď.

Zkuřka jako já si toho moc nepamatuje a tak v příběhu přeskočím k událostem, které se navždy vryly do mé paměti. S peer terapeutem Kamilem a Ondrou jsme se bavili o ženách a oba mi naznačili, že mi chybí tah na branku. Pár minut na to jsem zavolal Lucce, jestli nechce jít na oběd. Omluvila se, že má přítele, ale stačilo mi slyšet její sladký hlas a radoval jsem se, že to vůbec zvedla.

Pár minut na to jsem si vzpomněl na slova prodavače z počítačové herny: „V onlinovkách většinou útočíš nejdřív na healera, ale on si třeba nahodí obranej spell a ty musíš změnit target.“ Napadlo mě, že bych mohl změnit objekt zájmu a tak jsem napsal Nikče, jestli se nechce podívat na film. Napsala, ať přijdu k Labi a když jsem dorazil, našel jsem ji, jak ji Sam hladil po stehnu.

„Čau Míro, dem koukat na film?“

Smál jsem se a řekl: „To se mi zas něco povedlo.“

„Ty mi dáváš kopačky?“

„Špatně sem vyhodnotil situaci, sem v těhlech věcech úplnej nýmand.“

Pak po sobě rajtovali Nikča s Pájou, Nikča vzdychala a volala na mě: „Míro přidej se.“ a já byl totálně nadržený.

Když jsem přišel domů nakreslil jsem žluto modro zelenou čmáranici, o které Jarda řekl, že takhle kreslí čtyřleté děti. Došlo také na hudbu a písníčku jsem věnoval Nikče. Řekla ať další den přijdu k Labi a když jsem přicházel, Jardův pes rozkousal růži a tak jsem dal Nikče alespoň květ, který jakoby zázrakem přežil tu pohromu. A opět u toho nemohl chybět Sam, který se s ní celé odpoledne mazlil.

Napsal jsem Samovi, že se mu omlouvám a že mu už nebudu dělat do holky, ale rád bych se s ní dál přátelil. Něco podobného jsem napsal Nikče a další den jsme spolu byli venku, tentokrát bez Sama. Jája se zeptala: „Miluješ Nikču?“

„Miluju vás všechny.“

„Koho ještě miluješ.“

„Hodně lidí. Třeba Sama, Asexuálně.“

Holky se smály a já řek: „Doufám, že se teď Nikčo nebojíš, že ti vojedu Sama.“

Myslel jsem si, že se vzdám sexuálního života a budu se se ženami „pouze“ přátelit. Ale stačil jeden večer, kdy mi Nikča nevěnovala moc pozornosti a mně to rvalo srdce a začal jsem na ni dorážet. Nakonec jsem ufňukaným hlasem řekl: „Mám u tebe vůbec nějakou šanci?“

„Asi jo.“

Napsat komentář